Oriflame Güzellik Danışmanı Olmak İster misiniz?

Kozmetiği kazanca çevirerek ek gelir elde etmek için Oriflame Güzellik Danışmanı olabilirsiniz. Güzellik danışmaları tüm ürünler için katalog fiyatları üzerinden genel olarak %30 indirimli alışveriş, her ay sürpriz fırsatlar ve kariyer hedeflerini gerçekleştirmelerine göre çeşitli hediyeler – tatiller kazanabilir. Dünya genelinde 60 ülkede, 3.6 milyon bağımsız satış danışmanı sayesinde cilt bakımı ve kozmetik sektöründe lider olan Oriflame Kozmetik, gelir dağılımındaki adaletli sistem sayesinde güzellik danışmalığını gerçek bir iş olarak gören herkese ciddi bir kariyer fırsatı sunmaktadır. Oriflame Güzellik Danışmanı olmak istikrarlı bir çalışma ile kendi işinin patronu olmaktır.

Oriflame’ye yeni katılan danışmanlar için sunulan Hoşgeldiniz Programı kapsamında hayallerini gerçekleştirmek için ilk adımı atın… Oriflame ailesine hemen katılmak ve ücretsiz Oriflame kataloğuna sahip olamak için aşağıdaki online başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. İletişim bilgileriniz tarafımıza ulaştıktan sonra mümkün olan en kısa süre içerisinde kayıt işlemlerinizi tamamlamak üzere sizi arayacağız. Kayır işlemlerinin ardından Oriflame satış kataloğu adresine ücretisiz olarak kargo ile gönderilecektir.

 

Oriflame Güzellik Danışmanı Başvuru Formu

ORIFLAME ÜYE BAŞVURU FORMU
Bu form yeni üye olmak isteyenler içindir. Eğer üyesiyseniz destek almak için Oriflame müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir