Oriflame Hoşgeldiniz Programı 2020

Oriflame Hoşgeldiniz Programı Oriflame ailesine yeni katılanlar için harika bir fırsattır. Toplamda üç aylık bir kampanya olan “Hoşgeldiniz Programı” yeni üyelere en seçkin Oriflame ürünlerine oldukça uygun fiyata sahip olma şansı sunmaktadır. Haziran ayında Oriflame Marka Ortağı olanlar, Oriflame Başlangıç Seti, Eclat Style Parfüm, Divine Edt, Optimals Cilt Bakım Seti ya da Wellness Seti‘ne oldukça uygun bir fiyata sahip olma şansına sahip oluyorlar.

1. ADIM

Oriflame’e katıldıktan sonra 100 BP sipariş verin, bir sonraki ay BP’Li siparişinizle 108 TL değerindeki 2 parça üründen oluşan Oriflame Güzellik Seti’ni 19,99 TL’ye sahip olun. Oriflame Güzellik Seti; The ONE Tremendous Fierce Maskara, The ONE Kalem Eye Liner’dan oluşmaktadır.

2. ADIM ve 3. ADIM

Birinci adımı tamamladıktan sonra, bir sonraki ay 100 BP’lik ürün siparişi verin,  takip eden ay sonunda aşağıdaki ürünlerden birisine sadece 19,99 TL’ye sahip olun. 3. adıma katılmak için kampanyanın son ayında tekrar 100 BP’lik sipariş verin ve aşağıdaki ürünlerden bir tanesine 19,99 TL’ye sahip olun.

Oriflame Hoşgeldiniz Programı 2020

Oriflame Hoşgeldiniz Programı 2020

Oriflame’ye, Hoşgeldiniz Programı ayrıcalığı ile katılmak için aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Oriflame Hoşgeldiniz Programı Başvuru Formu

ORIFLAME ÜYE BAŞVURU FORMU
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir