Oriflame Hoşgeldiniz Programı 2021

Oriflame Hoşgeldiniz Programı Oriflame ailesine yeni katılanlar için harika bir fırsattır. Toplamda üç aylık bir kampanya olan “Hoşgeldiniz Programı” yeni üyelere en seçkin Oriflame ürünlerine oldukça uygun fiyata sahip olma şansı sunmaktadır. Oriflame Marka Ortağı olmaya karar verenler, The ONE Çift Etkili Maskara, The ONE Suya Dayanıklı kalem Eyeliner, Optimals Event Out Gündüz Kremi, Optimals Even Gece Kremi, Love Potion EdP’ye oldukça uygun bir fiyata sahip olma şansına sahip oluyorlar.

1. ADIM

Oriflame’e katıldıktan sonra 100 BP sipariş verin, bir sonraki ay BP’Li siparişinizle 143 TL değerindeki The ONE Seti’ne 22,99 TL’ye sahip olun. The ONE set, Çift Etkili Maskara ve Suya Dayanıklı Kalem Eyeliner’dan oluşmaktadır.

2. ADIM

Birinci adımı tamamladıktan sonra, bir sonraki ay 100 BP’lik ürün siparişi verin, Optimals Krem Seti’ne 178 TL  yerine 22,99 TL’ye sahip olun. Optimals Krem Seti, Optimals Event Out Gündüz Kremi ve Optimals Even Gece Kremi’nden oluşmaktadır.

3. ADIM

İkinci adımı tamamladıktan sonra, bir sonraki ay 100 BP’lik daha ürün siparişi verin, Love Potion EdP parfüme 179 TL yerine 22,99 TL’ye sahip olun.

Oriflame Hoşgeldiniz Programı 2021

Oriflame Hoşgeldiniz Programı 2021

 

Oriflame’ye, Hoşgeldiniz Programı ayrıcalığı ile katılmak için aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Oriflame Hoşgeldiniz Programı Başvuru Formu

ORIFLAME ÜYE BAŞVURU FORMU
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir