Oriflame NovAge Cilt Bakım Seti Kampanyası – Nisan 2021

Oriflame Kazananlar Kulübü Programı Nisan 2021 için yeni ürünler ile yayınlandı. Oriflame marka ortaklarına özel olarak hazırlanan Kazananlar Kulübü programı sayesinde “Tazelenmiş bir görünümün sırrı” sloganı ile geliştirilen NovAge Cilt Bakım Setine sahip olabilirsiniz. NovAge Cilt Bakım Seti, Intense Skin Recharge Gece Uygulanan Maske ve Day Shield UVA/PA++++ Geliştirilmiş Koruyucu Gündüz Kremi’nden oluşmaktadır. Nisan ayında Kazananlar Kulübü Programı kapsamında NovAge Cilt Bakım Setine sahip olmak için Nisan ayında 125 BP sipariş verin, Mayıs ayındaki BP’li siparişinizle 273 TL değerindeki Novage Set’i sadece 24,99 TL’ye satın alın.

Oriflame Kazananlar Kulübü Programı – Nisan 2021

Oriflame Kazananlar Kulübü Programı – Nisan 2021

Katılım Başvuru Formu (Oriflame Marka Ortağı Bilgi Formu)

ORIFLAME ÜYE BAŞVURU FORMU
Kampanya Koşulları

  • Nisan ve Mayıs 2021 aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 1 Nisan – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Nisan ayında 125 BP sipariş veren Oriflame Marka Ortaklarımız, Mayıs ayındaki BP’li siparişleri ile 273 TL değerindeki NovAge Cilt Bakım setine 24.99 TL’ye sahip olabilirler.
  • Hakediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir, Oriflame Marka Ortaklarımızın ürünü sepetine «size özel teklifler» sayfasından eklemesi gerekmektedir.
  • Her Oriflame Marka Ortağı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir.
  • Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir