Possess The Secret EdP Parfüm Kampanyası – Temmuz 2021

Sadece Oriflame marka ortakları için hazırlanan Kazananlar Kulübü Programı Temmuz için yayınlandı. Kazananlar Kulübü Programı kapsamında Possess The Secret EdP Parfüm’e sahip olabilirsiniz. İskandinav mitolojisinin güçlü kadını Idunn’dan ilham alan Possess The Secret EdP, eşsiz altın elma notası ile kadınsı ve baştan çıkarıcıdır. Temmuz ayında 100 BP sipariş verin, Ağustos ayındaki ilk BP’li siparişinizle; 239 TL değerindeki Possess The Secret EdP sadece 29,99 TL’ye sizin olsun. Eğer henüz Oriflame Marka Ortağı değilseniz, Kazananlar Kulübü’ne katılmak için alt kısımdaki formu doldurabilirsiniz.

Oriflame Kazananlar Kulübü Programı – Temmuz 2021

Oriflame Kazananlar Kulübü Programı – Temmuz 2021

Katılım Başvuru Formu (Oriflame Marka Ortağı Bilgi Formu)

ORIFLAME ÜYE BAŞVURU FORMU




Kampanya Koşulları

  • Mayıs ve Haziran 2021 aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 1 Mayıs – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Mayıs ayında 125 BP sipariş veren Oriflame Marka Ortaklarımız, Haziran ayındaki BP’li siparişleri ile 259 TL değerindeki Eclat Style Parfum’ 24.99 TL’ye veya 199 TL değerindeki Amber Elixir Eau de Parfum’e sahip olabilirler.
  • Hakediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir, Oriflame Marka Ortaklarımızın ürünü sepetine «size özel teklifler» sayfasından eklemesi gerekmektedir.
  • Her Oriflame Marka Ortağı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir
  • Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.
  • İade koşulları için www.oriflame.com.tr’yi ziyaret ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir