Kütahya Porselen Çay & Kahve Seti Oriflame Sponsor Kampanyası – Ağustos 2022

Oriflame marka ortakları ve marka ortağı adaylarına özel hazırlanan Sponsor Kampanyası Ağustos ayı için yepyeni ürünler ile yenilendi.an ayı için yenilendi. 18 parçadan oluşan, 310 TL değerindeki Kütahya Porselen Çay & Kahve Seti Ağustos ayında Sponsor Programı kapsamında ücretsiz olarak sizin olabilir. Kütahya Porselen 18 parça Çay ve Kahve Seti, 6 adet cam çay bardağı, 6 adet porselen kahve fincanı ve hem çay bardağı hem de fincanlar ile birlikte kullanılabilen 6 adet porselen tabaktan oluşmaktadır. Oriflame Sponsor Kampanyası’na katılmak için Hoş Geldiniz Programı 1. adımına giren 2 yeni kişisel kaydınızın olması gerekir.

Oriflame Sponsor Kampanyası – Ağustos 2022

Oriflame Sponsor Kampanyası – Ağustos 2022

 

Kampanya Koşulları

  • Sponsorlar, Ağustosda yapacakları Hoş Geldiniz Programı 1. adımına giren 2 yeni kişisel kayıtları için 310 TL değerindeki 18 parçadan oluşan Kütahta Porselen Çay ve Kahve Setini kazanacaklardır.
  • Kampanya 1-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Hediyelere hak kazanabilmek için Sponsorların 1-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında kişisel 100 BP sipariş vermesi ve hem sponsorların, hem de yeni kayıtların kampanya ayına ait tüm faturalarını “21 gün vade” içerisinde gecikmeye girmeden ödemeleri gerekmektedir.
  • Yapılan iadeler nedeniyle siparişi 100 BP’nin altına düşen Marka Ortaklarımız ve Başarı Planı kuralı ihlali nedeniyle bloklanan Marka Ortaklarımız hediye hesaplamasına dahil olmayacaktır.
  • Hediyelerin gönderimi Ekim 2022 katalog dönemlerinde yapılacaktır.
  • Oriflame hediyelerini açıklama yapmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Oriflame Marka Ortağı Bilgi Formu

ORIFLAME ÜYE BAŞVURU FORMU
Bu form yeni üye olmak isteyenler içindir. Eğer üyesiyseniz destek almak için Oriflame müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir