Oriflame Üyelik Kazançları Nelerdir?

60’dan fazla ülkede yaklaşık 3.5 milyon bağımsız danışmana sahip olan Oriflame Kozmetik, hayallerinize giden yolda size kendi işinizi kurma fırsatı vermektedir. Oriflame üyelik kazançları sizin kariyer hedefleriniz ile doğrudan ilgili olmakla birlikte güzellik danışmanlığını gerçek bir iş olarak görme durumunuza göre oldukça geniştir.

İndirimli Alışveriş

Oriflame’ye üye olduğunuzda en büyük avantajınız kişisel kozmetik alışverişinizi %30 indirimli olarak yapabilme hakkıdır. Tüm ürünlerde, doğrudan katalog fiyatları üzerinden geçerli olan bu indirim oranı aynı zamanda yaptığınız satışlarda elde edeceğiniz kâra denk gelmektedir. Oriflame’ye katılarak hem kendi kişisel bakım ürünlerinizi indirimli olarak satın alabilir hem de yakın çevrenize satış yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Ücretsiz Katalog

Oriflame Danışmanları her ay güncellenen ürün kataloğuna ücretsiz olarak sahip olabilirler. Kargo ile ücretsiz olarak gönderilen Oriflame Kataloğu adresinize kadar teslim edilir. Güzellik danışmanları son müşterileri ilgilendiren satış kataloğuna ek olarak, sadece güzellik danışmanları için hazırlanan ve içerisinde outlet ürünlerin bulunduğu Elmas Kataloğu’na da sahip olurlar.

Outlet Ürünler

Oriflame’ye üye olduğunuzda bir üst başlıkta kısaca belirttiğimiz gibi sadece Outlet ürünlerin bulunduğu meşhur Elmas Kataloğu’ndan alışveriş yapabilme hakkına sahip olursunuz. Oriflame Danışmanları’na özel olarak hazırlanan Elmas Kataloğu’nun içerisindeki ürünler başka hiç bir platformda satılmaz ve şaşırtıcı derecede indirimli fiyatlara sahip olurlar. Her ay güncellenen Elmas Kataloğu’nda %80’e varan indirimler mevcuttur. Elmas Kataloğu’na göz atmak için buradaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Prim ve Ödül

Oriflame, çalışmayı her aşamada prim, ödül ve tatiller ile ödüllendirmektedir. Oriflame ile para kazanmanın temel olarak iki yolu vardır.

İlk yöntem Oriflame ürünlerinin satışını yapmaktır. Her ay güncellenen Oriflame Kataloğu üzerinden gerçekleştirebileceğiniz satış her durumda size %30 kârlı bir kazanç sağlar. Yakın çevrenize yüz yüze pazarlama metodu ile gerçekleştirebileceğiniz satışta üzerinizde her hangi bir satış baskısı ya da hedef bulunmamaktadır. Diğer aşamalarda da olduğu gibi bu aşamada da patron sizsiniz.

İkinci yöntem ise satışta ek olarak Oriflame Sponsoru olmaktır. Satıştan ziyade bir ekip kurmanın ön planda olduğu bu yöntemde amaç etrafınızdaki insanları Oriflame’ye davet etmektir. Arkadaşlarınızı ve çevrenizdeki diğer insanları Oriflame’ye üye yaparak kendi ekibinizi kurmaya başlayabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda profesyonel Oriflame Eğitimleri sayesinde güzellik ve ekip yönetimi gibi konularda kendinizi geliştirerek gerçek bir Oriflame Sponsoru olursunuz. Edindiğiniz tecrübeler ile kendi ekibinizdeki yeni danışmalara kendi ekiplerini nasıl kuracakları yönünde kılavuz olabilirsiniz. Bu aşamada gerçekleştirdiğiniz hedeflere göre çeşitli kariyer basamaklarına erişir ve düzenli bir gelir elde edersiniz.

Çok fazla detaya girmeden anlatmaya çalıştığımız Oriflame üyelik kazançları ilk etapta indirimli alışveriş, ücretsiz Oriflame kataloğu, outlet ürünler için erişim imkanı şeklinde özetlenebilir. Oriflame’de ciddi bir kariyer hedefiniz varsa lider ve direktör kazanımlarına yönelik olarak yazdığımız Oriflame Kariyer Basamakları yazımıza buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki form üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Üyelik Bilgi Formu

ORIFLAME ÜYE BAŞVURU FORMU
Bu form yeni üye olmak isteyenler içindir. Eğer üyesiyseniz destek almak için Oriflame müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
    • Oriflame Danışmanı :

      Merhaba Sultan Hanım, Oriflame’de satış konusunda hiç bir şekilde zorunluluk yoktur, sadece kendi ihtiyaçlarınız için bile üye olabilirsiniz, her durumda %30 indirim hakkınız vardır, sevgiler 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir