Oriflame Hakkında

1967 yılında iki kardeş olan Jonas ile Robert af Jochnick ve arkadaşları Bengt Hellseten tarafından kurulan Oriflame, günümüzde 60’dan fazla ülkede faaliyet gösteren uluslararası güzellik şirketidir. Oriflame’in İsveçli, doğal, yenilikçi güzellik ürünleri 3,6 milyon bağımsız danışmanı ve yarattıkları 1,5 milyar Euro yıllık satış ile pazarlanmaktadır.

Oriflame, temel iş fırsatı ile ilk günden kazanç elde etmeye ve kişisel hayallerine ve isteklerine kavuşmak için çalışmak isteyenlere eşsiz iş konseptini sunuyor:

Make Money Today and Fulfil Your Dreams Tomorrow™
“Bugün para kazanmaya başlayın ve yarın hayallerinize kavuşun”

İnsanlara ve doğaya saygı şirketin operasyon ilkelerinin temelini oluşturmakta, sosyal ve çevresel politikalarına da yansımaktadır.

Kısaca Oriflame, 1.5 milyar Euro’luk yıllık satış cirosuna, 3,6 milyon Bağımsız Güzellik Danışmanına, 7900 çalışana, Yılda 1000 ürüne, Global Araştırma & Geliştirme Merkezinde çalışan 100’den fazla bilim adamına; İsveç, Polonya, Çin, Rusya ve Hindistan olmak üzere dünya genelinde 5 üretim merkezine sahiptir. Dünya Çocuk Örgütü Kurucu Üyesidir. Oriflame hisse senetleri 2004 yılından bugüne Nasdaq OMX Borsası’nda işlem görmektedir. 60’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.